Sklep Online
HENRI SELMER PARIS

o firmie

o firmie

Piotrowski Music

Początki działalności firmy Piotrowski Music sięgają 1996 roku, kiedy nawiązaliśmy współpracę z najbardziej renomowanym producentem saksofonów na świecie, francuską firmą Henri Selmer Paris. Ma ona również  w swojej ofercie profesjonalne modele klarnetów oraz szeroki wybór ustników.

Specjalizujemy się w sprzedaży instrumentów dętych drewnianych i blaszanych, akcesoriów, a także estradowych mikrofonów instrumentalnych. Aby zaznajomić Państwa z oferowanym przez nas sprzętem, regularnie organizujemy na terenie Polski wystawy instrumentów oraz akcesoriów, najczęściej podczas liczących się konkursów szkolnych i akademickich, festiwali oraz warsztatów muzycznych.

Przez wszystkie lata działalności nasza oferta sukcesywnie się poszerzała, a rozwój ten był i nadal jest możliwy tylko dzięki zaufaniu klientów, czyli Państwa.

Reprezentujemy w Polsce firmy:
Henri Selmer Paris Francja (klarnety, saksofony i ustniki),
LC Saxophone Tajwan (saksofony i paski),
Adams Brass Holandia (trąbki i flugelhorny),
Forestone Japonia (saksofony i stroiki syntetyczno-bambusowe),
Backun Musical Kanada (klarnety, baryłki i ustniki),
SD Systems Holandia (mikrofony),
AMT USA (mikrofony),
Protec USA (futerały),
BAM Francja (futerały),
Rovner USA (ligaturki),
Silverstein USA (ligaturki),
Ligaphone Francja (ligaturki),
Neotech USA (paski i szelki),
Aizen Japonia (ustniki),
Bari USA (ustniki i stroiki syntetyczne),
Beechler USA (ustniki),
Berg Larsen Belgia/Wielka Brytania (ustniki),
Gottsu Japonia (ustniki),
Guardala Niemcy (ustniki),
Kanee Chiny (ustniki),
GR "Gary Radtke" Mouthpieces USA (ustniki),
Legere Kanada (stroiki syntetyczne),
Jazzlab Szwajcaria (Sax Holder i Silencer),
Cloudbreakmusic Australia (Clarinet Finger Optimiser),
Ton Kooiman Holandia (podpórki pod kciuk).

Ponadto w sprzedaży detalicznej posiadamy akcesoria większości uznanych producentów.

Aby ułatwić Państwu zakupy, współpracujemy z Sygma Bank, który zapewnia nam sprzedażą ratalną, jak również przyjmujemy większość markowych instrumentów w rozliczeniu. Czas oczekiwania na realizację zamówień ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, dzięki posiadanym w magazynie instrumentom i akcesoriom. W pozostałych przypadkach czas oczekiwania to najczęściej około 3 tygodnie. Wszystkie instrumenty i akcesoria są objęte dwuletnią gwarancją producentów.

Do zakupów zapraszamy klientów indywidualnych, jak również sklepy zainteresowane współpracą.

Z poważaniem
Michał Piotrowski
Henri Selmer Paris

Po otwarciu drzwi do warsztatów firmy Henri Selmer Paris wchodzimy do rzeczywistości, w której wszystko nas do siebie zaprasza. Można tam odkryć przestrzeń, w której oddycha się materią, a wzrok przyciąga różnorodność wytwarzanych tu instrumentów dętych. Widoczny jest tu postęp i rozwój technologiczny, a słuch zatrzymuje stukot specjalistycznych narzędzi.

Przeogromna oferta saksofonów o wyrafinowanych kształtach, klarnetów o wyostrzonych profilach czekających na ukazanie swojej ekspresji… Z drugiej strony, zajmujemy się wytwarzaniem nie tylko samych instrumentów, ale proponujemy Państwu odkrycie wszechświata muzyki oraz niestrudzonych stwórców rozkoszy dla ucha. Mamy nadzieję, że właśnie instrumenty dęte są ścieżką ku temu odkryciu.Pobierz Henri Selmer Paris Press Kit:
pdf